| bobobo4321 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul :unde sunt scrise propoziti pe internet unele cuvinte apar scrise cu verde si cand dau cu mouseul pe el apare o reclama si e enervant cum scap de ea?

1 răspuns:
| De_Ideei_Traficant_1994 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa descarci alt browser! Uite aici cateva Google Chrome: https://www.google.com/intl/en/chrome/browser/
Mozila, opera etc. Nu mai are rost sa mai las link si la celelalte Chrome e cel mai rapid OK! dupa ce downloadezi alt browser iti sugerez sal dezinstalezi pe cel vechi, dupa dezinstalarea celui vechi instaleaza-l pe cel downloadat si GATA! Daca n umerge nici asa Reinst WIN!