| alexuL97 a întrebat:

am o problema cu GTA 4, dau pe joc, imi merge putin si dupa imi apare eroarea cu "re-install DirectX" si cu "latest video card". Am un laptop Compaq, Procesor pentium(r) dual-core CPU T4300 @ 2.10 GHz, 2.00 GB RAM, 64-bit operating sistem, windows 7 ultimate service pack 1. Imi puteti spune va rog cum sa fac sa-mi mearga jocul? Multumesc anticipat tuturor

2 răspunsuri:
| matgav a răspuns:

La 2 gb RAM normal ca nu ti-l ruleaza. Mai pune niste RAM. Ce placa video ai?

| alexuL97 explică (pentru matgav):

Nu stiu laughing unde sa ma uit?