| losterlo a întrebat:

Am o problema in legatura cu Gta Vice City am descarcat tot am dezarhivat si dupa cand vreau sa intru in el apare point _ail_set_stream_volume@8(am mss32. dll) Daca ma puteti ajuta dau fundahappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm..Pai ia de la alt user GTA. Poate acela care a facut arhiva a gresit cu ceva..se mai intampla. Daca nu iti merge ia-ti Gta Vice City PE.E exact ca Gta Vice City doar ca consuma mai mult spatiu. Daca cumva nu mai este pe net instalarea lui..nush ce sa mai zic..Mai am o metoda: schimba mss32.dll cu altu identic dar de la alt GTA.Cum ar fi GTA San Andreas..Gta 4..Si tot asa..Inca o metoda este sa stergi toate fisierele din FOLDER si apoi sa il dezarhivezi iar. Daca cumva ai folderul Volume in joc intra pe el si sterge fisierul cu numele volumex8.dll.Inca o metoda si ultima metoda ar fi sa iti iei GTA Vice City GR.E putin cam diferit..Nu ai aceeleasi coduri..personajul principal este o fata.dar ai codul BOYERT..Cu el te poti face baiat. dupa ce ai scris codul o sa ti se instaleze niste fisiere.sa le stergiwinking.Nu sunt sigura ca o sa gasesti instalarea...Este veche versiunea.Eu le am pe toate.