| Catalan_Adrian_1998 a întrebat:

am o problemacu unjoc.Mi-am instalat un hack pt acesta si imi zice ca trebuie sa instalez niste tonuri de apel ca sa mearga. Vreau sa stiu daca e sigura treaba.

Răspuns Câştigător
| Daryus3k2 a răspuns:

Nu nu e sigura treaba chstile alea se numesc,, sruvey'' in genereal sunt la hack-uri, dar na. Daca descarci acele tonuri de apel prin sms, probabil nu asa primesti nimic si asa iti ia si 3.07 euro de pe cartela, sau la reincarcare.Nu incerca! Funda?

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Nu, 100% este fake acel fisier.
Acela este un "survey" de pe site-uri Pay Per Download. Cunosc persoane care castiga 2000/2500$ din asemenea site-uri.