| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cum trec de misiunea aia cu trenul si eu si smoke suntem pe motocicleta tot timpul ramane unul!

FUNDA

Răspuns Câştigător
| papercut15 a răspuns:

A fost grea misiunea aceea dar dupa 2-3 incercari am reusit.Incearca la inceput sa sari de pe partea stanga pe tren in prima curba si incearca sa iti pastrezi echilibrulhappy in rest se ocupa Nenea Smoke big grin(Daca ai noroc termini misiunea pana la podul care duce in Las Venturas) Bafta!