| Nrc08 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare.deci dupa ce termin jocul GGX2 [Guilty Gear X2 Reload ] dupa ce face arcade story mode si mode mission nu ar trebui sa iti dea 3 charactere noi Justice A.bA si batranelul ala? sau daca nu de unde sa imi iau savegame si unde sa il pun ca am reusit intr'un final sa il iau dar habar n-am unde sa pun savegame pentru ca jocul nu are un folder anume si nu stiu unde sa intru. P. S as vrea sa il joc si online ca am auzit ca e dar nu stiu de unde sa iau site'u sau e un patch sau ceva? ca sa joci online jocul? va rog mult ajutati-ma! multumeschappy

1 răspuns:
| IuliaMihaela20 a răspuns:

Dar sa stii, s-a auzit peste tot ca Guilty Gear e online, dar nici eu nu stiu, si la jocul Guilty Gear x2 #Reload, nu o ai pe A.B.A sau pe Valentine, dar pe Kliff si Justice sunt la Mission, eu nu am facut tot jocul, deci nu stiu daca tii da.Iar jocul nu prea merge salvat.