| Curioasa12349 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre jocul Minecraft!
Eu sunt acum in Germania mutata cu parintii, si aici nu am voie sa downloadez Minecraft pe gratis, imi trebuie licența jocului..Cum o pot obtine? Trebuie sa cumpar jocul CD sau il cumpar de pe net?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://minecraft.net/en-us/ Il cumperi de aici

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sau si de aici mai poti cumpara de pe amazon.de.
Oricum prin Saturn sau Rewe Center sal alte magazine gasesti jocuri de cumparat, da o raita prin localitatea unde esti si daca iti este mai usor poti cumpara direct din comert.

| Anonims987 a răspuns:

Pe tel sau pc? daca vrei pe tel iti dau ultima versiune de minicraft pe