| Nirvana03 a întrebat:

am si eu o intrebare pe care am mai pus-o in urma cu cateva zile dar nu mi s-a raspuns asa ca o pun si acum, imi va merge GTA 4 pe PC-ul meu care are urmatoarele cerinte? tonguerocesor Intel Celeron 2.4 GHZ 2 CPUs; Memorie 2048 MB RAM; Placa video NVIDIA GeForce 210

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| PaulWalker1ST a răspuns:

Iti merge, incearca sa vezi, instaleaz-o, daca nu, cauta pe google COMMANDLINE for GTA 4 No LaG.Nici mie nu-mi mergea, si am pus commandline.txt cu niste setari pe care le iei de pe net, si totul e OK.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NUNUNUNUNU!
Cit de greu poate fi sa cauti in Google cerintele minime pentru un joc? Poti sa iei sa arunci bazaconia aia de placa video daca chiar vrei sa te joci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da va merge la low totul sa fiel la low si rezolutie si tot

| Nirvana03 explică (pentru KodrutZ):

"Cit" de greu poate fi sa scrii in romana?

| KodrutZ a răspuns (pentru Nirvana03):

Eu scriu in romana pe care am invatat-o. happy