| Nirvana03 a întrebat:

am si eu o intrebare pe care am mai pus-o in urma cu cateva zile dar nu mi s-a raspuns asa ca o pun si acum, imi va merge GTA 4 pe PC-ul meu care are urmatoarele cerinte? tonguerocesor Intel Celeron 2.4 GHZ 2 CPUs; Memorie 2048 MB RAM; Placa video NVIDIA GeForce 210

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| PaulWalker1ST a răspuns:

Iti merge, incearca sa vezi, instaleaz-o, daca nu, cauta pe google COMMANDLINE for GTA 4 No LaG.Nici mie nu-mi mergea, si am pus commandline.txt cu niste setari pe care le iei de pe net, si totul e OK.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NUNUNUNUNU!
Cit de greu poate fi sa cauti in Google cerintele minime pentru un joc? Poti sa iei sa arunci bazaconia aia de placa video daca chiar vrei sa te joci...

| Nirvana03 explică (pentru KodrutZ):

"Cit" de greu poate fi sa scrii in romana?

| KodrutZ a răspuns (pentru Nirvana03):

Eu scriu in romana pe care am invatat-o. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da va merge la low totul sa fiel la low si rezolutie si tot