| sevda a întrebat:

am si eu o problema cand dau intru pe mesenger si dau clik pe pliculetul acela sa intu pe mail imi intra cu internet explorer si eu vreau sa-l fac sa intre cu mozilla firefox cum pat sa fac asta va rog raspundeti dau funda!

2 răspunsuri:
| xplicitstudio a răspuns:

Buna. Reinstaleaza Mozilla si selecteaza casuta "Stabileste FireFox ca motorul meu preferat"(nu stiu sigur daca asta e textul de acolo dar e pe aproape).Sa nu uiti de funda!

| BiankBib a răspuns:

Reinstaleaza Mozilla si selecteaza casuta "Stabileste FireFox ca motorul meu preferat