| BrYgHy96 a întrebat:

Am o problema mare cu PC.cand intru pe net imi intra dar cand vreau sa intru pe orice site mi se deschid mai multe pagini.Am intrat si cu MOZILLA si cu Internet Explorer si tot la fel.De la anti-virus mi-a aparut ca ra fi un virus cand intru pe net! VA ROG FRUMOS AJUTATI-MA...

Răspuns Câştigător
| 123456 a răspuns:

Mda si mie mi s-a intamplat la fel imi intrau o gramada de pagini. problema e ca ai virusi... instaleaza din nou antivirusu

1 răspuns:
| BrYgHy96 explică:

Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac... Oare numai daca reinstalez windowsu i sa mearga?