| Sandu_Iustin_2000 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema.De curand am instalat jocurl Jedi Knight Jedi Academy pentru ca nu prea mai stiu ce sa joc.Am instalat jocul si cand vreau in intru in el imi spune Wrong Disc Inserted.Ce trebuie sa fac? Va rog mult ajutati-ma!

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Nu ai crack-ul pus. Du-te în kitul jocului şi caută un folder numit Crack. Iei ce e în el şi copiezi în folderul în care ai instalat jocul. Dai OK când îţi apare un mesaj. Acum o să-ţi meargă.

PS: Vezi că folderul nu se va numi neapărat Crack. Poate avea mai multe denumiri. Vezi şi tu un folder care nu prea are ce căuta unde e.