| pufoshenia_7680 a întrebat:

am instalat jocul singles2 si cand sa intru in joc imi apare Introduceţi Singles 2 disc în unitatea de disc şi apăsaţi "Reîncercaţi", si nu stiu unde trebuie sa il " Introduc", plzz ajutati-ma, dau fundy!

Răspuns Câştigător
| realistul01 a răspuns:

Daca ai instalat jocul de pe CD/DVD introdu discul in calculator, daca ai instalat jocul prin Daemon tools/nero/alchool120% introdu imaginea (iso, nrg...) in discul virtual al programului sau cauta pe google no-cd/no-dvd pentru singles 2, il descarci si inlocuesti fisierul executabil original cu cel descarcat
P.S. La mine la prince of Persia am facut si merge 100%(no-cd/no-dvd)