| andrey663 a întrebat:

Am si eu o problema.De curand mi-am instalat un nou Windows. Windous 7 Home Premium si nu stiu cum sa intru in Task Manager.am incercat combinatia CTRL+ALT+DEL dar imi apare cu totul alt ceva.
Deci imi puteti spune cum sa intru?

Răspuns Câştigător
| Gaby405 a răspuns:

Sunt doua variante
1)CTRL - ALT - DELETE > start task manager
2)Click dreapta pe bara de activitati > start task manager

3 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Click dreapta pe bara de START -> Start Task Manager

| iInfinityDarkness a răspuns:

Uite un site, dar e in engleza http://windowssecrets.com/......sk-Manager sper ca te-am ajutat.

| hvc a răspuns:

"Am incercat combinatia CTRL+ALT+DEL dar imi apare cu totul alt ceva"

Din cate stiu eu, in acel "alt ceva" se afla si Task Manager (iti apare o lista, una din optiuni fiind "Start task manager").