| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema, la jocul 8 ball pool multiplayer la avatar am poza de la profilul de facebook chiar daca nu ma loghez cu facebook-ul, cum fac sa o schimb? mi-am facut avatar la contul de pe miniclip dar la 8 ball tot poza de pe facebook este. Va rog mult ajutati-ma, va rog din suflet dau fundabig grin va rog mult

Răspuns Câştigător
| Petre_Andreii_1999 a răspuns:

Intra pe http://www.miniclip.com/games/8-ball-pool-multiplayer/ro/ si dai pe poza ta si o sa-ti apara:
-edit profile
-edit avatar
-logout
si dai pe 'edit profile' de deasupra numelui tau
apoi pe EditYoMe
si bifeaza pe imaginea de la avatar si da-i save

4 răspunsuri:
| MagiicGirlI a răspuns:

Nu stiu nici eu ca si eu caut asta laughing

| Aura_Badea_1995 a răspuns:

Eu vreau sa am poza de la facebook da nu merge
laughing))))

| Dragomir_Cony_1984 a răspuns:

Pana acum aveam poza de la profilul Facebook, acum nu imi mai pot pune nicio poza si nici poza de profil nu imi mai apare, ce s-a intamplat?

| BlackDevil_Silviu_1996 a răspuns:

Auziti dar eu vreau sa-mi pun avatar pe ecranu ala mic din colt la facebook va rog spuneti-mi si mie siteul care ii cu poze de avatar pentru biliard