| testdrive a întrebat:

Am si eu o problema la Test Drive Unlimited 1 cand incep jocul imi inchiriez masina bla bla fix la prima cursa cand ajung acolo dau >>entersingleplayerStart si nu-mi apare nimic mi se blocheaza ce sa fac va rog spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Poate ai virusi.reinstaleaza jocul

2 răspunsuri:
| BoykaAlexandru a răspuns:

Vezi ca iti ia foc monitoru tuna placa video iese fun din boxe daca te lovesti cu masina de 2 ori! ai grija poiate exploda blocu din cauza ta

| testdrive explică:

BOYKAALEXANDRu eu te-am intrebat ceva stiu ca-i placa video mica dar tu nu poti raspunde mai frumos?