| Nevastuica15 a întrebat:

Buna TPU am un calculator are urm specificati:
Intel(R)
Pentium(R) 4 Cpu 2.80 GHz
480 ram
si ce jocuri ar merge sa imi instalez vreau sa mai adaug ca eu nu am card 3D daca m-ati putea sa imi spuneti ce jocuri merg pe aceste specificati?

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Deci nu poti juca jocuri 3D, din cate am inteles. Poti juca urmatoarele jocuri: Roller Coaster Tycoon 1 si 2, Gta 1 si 2, FIFA (94-96), si cam atat. Daca ai mai jucat jocuri 3d pe pc-ul tau, te rog sa imi raspunzi, pentru ca stiu o gramada de jocuri 3d bune pentru pc-ul tau. Astept raspuns!