| NiGhtWolF98 a întrebat:

Buna TPU am un intel pentium dual core 2.8ghz socket 775, 2gb ram windows 7 32bit, si placa video nvidia geforce 8500gt 512mb 128bit suport dx 10 iar gta 4, crisis, assasins creed 1, 2, 3, farcry 2 imi merg greu, in everest home edition am 79 grade celsius la procesor cu yahoo messenger deschis iar in jocuri gradele procesorului ajung pana la 85, placa video are 57 de grade celsius cu yahoo messenger iar in jocuri are 62 va rog un raspuns, cel mai bun primeste funda.

2 răspunsuri:
| anamorf a răspuns:

Puneti un culer linga placa video sau mai bine desupt la placa va fi mai mare procesul.

| NiGhtWolF98 explică:

Am un cooler pus de cel care mi-a facut pc din piese + cel al placii video