| VăruAlex a întrebat:

Bună TPU - Am un laptop HP de 1 an pe el am diferite jocuri care merg foarte bine nu că m-aș lăuda că are placa video bună dar în fine când intru pe facebook mă joc Dragon city este un joc tip construieșteți orașul mie unul îmi place happy dar laptopului meu nu se încălzește foarte tare nu exagerat da face ca aspiratorul laughing puteți să-mi spuneți de ce? Laptopul funcționează bine jocurile de pe el merg fara problema si nu se incalzeste ex la NFS sau GTA dacă mă puteți ajuta aș fi foarte recunoscător cine dă răspunsul corect Funda! big grin pa...

1 răspuns:
| Codytz a răspuns:

Si eu am laptop DELL si asa imi face si mie deoarece cand intru pe Dragon City (avand lv 26) am multe chestii si asa se provoaca lagu', iar laptopul se incalzeste deoarece ti-l solicita ff mult! Funda? big grin