| didutza a întrebat:

Am un Samsung galaxy mini, si de aseara imi apare o fereastra si scrie : "Ne pare rau! Aplicatia TwLauncher(procesul com.sec.android.app.twlauncher) s-a oprit in mod neasteptat.Incercati din nou" si apare un buton "inchidere fortata"..am apasat pe el, dar fereastra aceea apare din nou si din nou...si vibreaza incontinuu...nu stiu ce sa ma mai fac..va rog ajutati-ma. Funda

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

I-ai dat restart? Daca face tot asa dezinstaleaza aplicatia, o fi vreun program de scam. Am mai intalnit din astea cu o aplicatie pentru lumina.