| GrepolisKing a întrebat:

Buna TPU
Are cineva vreun hack pentru grepolis
Sau stie cineva vreun site pe care il pot lua gratis?
Dau

3 răspunsuri:
| Mazal a răspuns:

Nu lua hack ca te vede adminu si iti da un kicked permanent si nu mai poti intra pe grepolis

| Andreeaa_Andreea_1996 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/29206405/GrepolisUltimateBot_exe_rar/

Ultimul update la un bot de grepolis.
Ataca la secunda care este programat, poti pune 100 de atacuri si le va pune in aceeasi secunda.
Culege singur satele de tarani.
Are si optiune sa pui 10 cladiri la constructie si cand termina adauga noua constructie singur mai bun decat premium.
+alaram cand esti atacat ce poate fi conectata cu o aplicatie la telefon si va suna telefonul cand ai atacuri in felu asta poti fi pe faza oriunde te-ai afla.

| neagoe123456 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/29204016/GrepolisHighLanderScript_exe_rar/

Este un autobot, ataca la secunda,cand il setezi, culege satele, fereste trupele, face traduri de resurse sau trimite reusrse la minuni.

Pe viitor incercam sa adaugam obtiuni pentru zei.