| claudyo a întrebat:

as dori sa stiu cum se adauga wrestleri sau elimination chamber sau orice alte moduri pentru wwe impact 2010 v2, am xpkGUI dar nu stiu sa lucrez cu el, ajutati-ma va rog... dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

Pai intri in XpkGUI.Sus iti apare FF IF WF TEX etc tu trebuie sa dai la TEX Dupa aceia dai jos la Source tagfile si dai la patratul ala cu puncte si aloco bagi modu dupa le bagi pe rand TEX-urile.Si dai la Import selected! Bafta!