| molocemarius a întrebat:

as dori sa stiu daca e gratis sa instalez steam-ul si sa imi fac account? Si inca o intrebare sunt si jocuri gratis pe steam uitati si videoul acesta daca e gratis tot ce face el? http://www.youtube.com/watch?v=dAZiwQ9_lMY

Răspuns Câştigător
| Sn2013 a răspuns:

Descarci steam gratis, iti faci cont gratis dar sunt jocuri sigaratis si cu bani tot ce vrei big grin.

1 răspuns:
| AllexTheWolf a răspuns:

Da, cum a zis colegu. Descarci Steam gratis, iti faci cont gratis. Jocurile sunt si cu bani si gratis.