| andreigreen a întrebat:

Buna TPU as dori si eu niste jocuri metin pvp doar pvp!

1 răspuns:
| qSm0k3 a răspuns:

Metin2OldTimes va asteapta pe toti cei care joaca metin! Metin2OldTimes :: BINE AI VENIT!
Pentru a avea acces la tot site-ul nostru este necesară Logarea.

Metin2OldTimes :: DESPRE JOC
Un continent, pătruns de violenţă, unde războinici cu totul şi cu totul deosebiţi, trebuie să-şi dovedească curajul în nenumărate aventuri.
Trei regate care se duşmănesc între ele, şi cărora, le poţi pune la dispoziţie forţa ta şi curajul tău.
Poartă-ţi luptele pe jos sau călare, şi nu numai pentru a obţine putere şi proprietăţi, ci şi onoare!
Devino stăpânul unei cetăţi, şi împreună cu oastea ta, construieşte propria fortăreaţă!
Învaţă numeroasele stiluri de luptă şi însuseşte-ţi, prin antrenament special, tot felul de abilităţi, pentru a-ţi înfrânge inamicul!