| BackAround a întrebat:

Buna TPU as dori si eu un metin 2 foarte tare si misto dar nu dinamik gx united earth fun valmondial lunaris etc va veti da seama.Daca cineva Imi da un metin care este bun si site de download si register si ma poate ajuta cu cateva iteme va avea Funda+Vot scuze daca cer prea multe dar caut un joc ceva

182 răspunsuri:
| Metin2RW a răspuns:

Server PvM Clasic lvl max 105 evolutii si mape Beta/ 5 tipuri de cutii misterioase dropate la mobi/pietre/bosi!
CC la NPC/ss la drop
Rate:50>>70% Pentru Grad GM=20 euro(lunar)
Add mess: cerveanu.steluta@yahoo.ro sau intrati pe site http://metin2rw.fzn.ro
Va Asteptam Pe Server!

| Denis_Stoica_1998 a răspuns:

Frate tu vrei un metin bun eu ti-l recomand pe Metin2Remix
are rate 600%exp si restul de la 800% in sus Dar cresti foarte usor
Site=ul:http://sv.metin2remix.com/
Site-ul de inregistrare: http://sv.metin2remix.com/cont
Site-ul de descarcare(Daca ai probleme cu clinetul nou dascarcal pe cel vechi): http://sv.metin2remix.com/descarca
O mica prezentare a servarului:http://www.youtube.com/watch?v=eHqIEONapZs

| CasiStefan a răspuns:

Salut incearca mt-nula cesta nou 2014!

http://incrisemt2.fzn.ro/

rate 100 lvl 250 itm noi ce se evol!

| AndreIfrate a răspuns:

Https://forgottenworld2.ro/ un metin pvm hard este foarte tare are pana la armurile de 34 la magazin armura de 34 este+7 o faci tu +9 | upgrade magazin | este fms / rib etc magazin | bonusuri blesuri marmura sticla cunoasteri exo si citite pica in cuferele clar de luna (ele pica la bu la pietre) nu sunt carti la magazin pica la pietre lvl maxim 105 sau 99 nu sunt sigur sper ca este bun metinul big grin

| Caracoancea_Viorica_1964 a răspuns:

Joaca-te metin2 NewBattle e super tare

| MIHAICELMARESICELBUN199999999999 a răspuns:

Cum sa furi conturi in metin2 in 5 simpli pasi:

Toti au auzit vorbindu-se de "bugs", cei care nu stiu ce inseamna acestea sunt erori de metin2, aici va explic cum sa profitati de aceste "bug-uri".
Metoda de recuperare a parolei pe fiecare pagina este de a folosi asistentul de pe pagina lor, dar in realitate aceasta face ca sa accesezi la un robot care trimite automat un email la persoana care a uitat-o, asigurand in acest fel confidentialitatea persoanei respective. Dar ce lumea nu stie in realitate este ca acest proces (in mod normal realizat de pe pagina web) nu face altceva decat sa trimita un email la metin2ro.passrecover@yahoo.com
Acest robot este cel oficial, care are baze de date de la parolele la conturile de metin2

Totul necesar e trimiterea unui email...

PASUL1:
Destinatarul:
Metin2PasswordRecovery

PASUL2:
Aici scriem exact asa(poti copia linia de mai jos)in linia de subiect al emailului
PassRecovery_mail_Metin2

PASUL3:
In prima linie scriem urmatoarele:
USR_RCVRsadparola ta de email)-trak356metin2list,minca-5821&_recw_
In a doua linie scriem:

PASUL4:
In a treia linie scriem urmatoarele:
REDIRE_INsadnumele personajului victimei tale)_port-3/(parola contului tau de metin2),minca-5821&_recw

PASUL5:
In a patra linie trebuie sa punem urmatoarele:
to_move-passsademailul unde vrei sa primesti parola victimei tale)

Parola va fi in mainile tale in aproximativ 24 de ore.
In cele din urma o sa va plictisiti de furat conturi ca si mine.
BAFTA!

| Maris_Alin_1992 a răspuns:

Duten sange

| alexandru_6602 a răspuns:

Itrati pe cel mai tare server de metin2. www.metin2clear.info.Intrati nu regretati. Pentru detalii accesati pagina. Pentru donatii uitati messu la metin metin2clear@yaho.con.Clasic pvm-pvp lvl max 127

| Alexutzu_AlEx_1991_6JD9 a răspuns:

Metin2 Fulger, cel mai misto sv, lvl max 250, Start lvl 100, incearca-l.
www.metin2fulger.com

| Alexutzu_AlEx_1991_6JD9 a răspuns:

Haideti pe cel mai tare server de metin2. este nou deschis.

www.metin2remake.biz- level max 127, rate 250% all,

Haideti si voi :)

| DANUTBOSS a răspuns:

Metin 2 max rate 1000 bani ii faci mai greu iar itm le iei de la npc gata evoluate

| BackAround explică:

Jolie voi incerca revin cu edit dacai bun Funda+vot Si Vlad am jucat explosive se face greu itemele dar daca ma poti ajuta iti dau fundita tie!

| BackAround explică:

Dark 13 acu iau metine si apropo ma poti ajuta cu iteme cu o arma ceva vei primi si fundita si un mic vot frumos!

| BackAround explică:

Dark 13 imi ia 10 ore sa descar:O

| alexandruandy a răspuns (pentru BackAround):

Ba puta in pizd amatii ma enervezi vr iteme vrpwla nai vrea cont cu lvl maxim si full iteme? du-te dracu munceste si fa iteme

| H6x a răspuns:

Hammer mt 2 e bun eu zic ca ie tare daca nu-ti place poti sa incerci hotstyle metin 2

| Danyxlx a răspuns:

Metin2Salaj
www.metin2sj.ro
The Best Server Of Metin

| Jus4you a răspuns:

Eu iti recomnand metin2 yoneis e super dar e in spaniola

| vladyslavcraft a răspuns:

Mie imi place metin2 BM frate e tare nu las link ca poti cauta si uh pe google daca nu asta apoi meitn2 nb e tare frate

| Alexandru_Ciprian_1998 a răspuns:

Salut! Uite aici este gen 4 yoursMt2 decat ca mult mai original!
Te asteptam!
Funda?

Pagina FaceBook : https://www.facebook.com/Metin2Enygme
Site : www.metin2enygme.ro
Link catre Forum : http://metin2enygme.com/? attempt=1
Video : https://www.youtube.com/watch…
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mod de joc : PvM-PvP
Level Maxim : 250
Rate : 1000%
-Client cu design propriu!
-Protectie anti-hack si flood! Conturile voastre vor fi mereu in siguranta pe Metin2Enygme!
-Staff amabil si competent sa raspunda oricarei intrebare adresata!
-Cel mai nou sistem de pedeapsa din Romania : Inchisoare!
-La inceput primiti level 31 si un king de level 50!
-Cand bati un metin iti alegi premiul dorit!
-sistem bonusuri implementat
-Arena PvP implementata
-Switch-bot implementat
-sistem putere implementat
-sistem onoare implementat
----------------------------------------------------------------------------------------------
Max pv : 6000
Aparari : 20
Critica/patrundere/semi-om : 20
Int/str/dex : 30
Puncte status : 95
Fara mod-uri! Fara 6/7!
OX dupa ora 8
3-4 event-uri zilnice in afara de OX
Dati cate un UP, va rog!
Prezentare Totala : https://www.youtube.com/watch? v=3fjvsWebOfw&feature=youtu.be

| Alexandru_Ciprian_1998 a răspuns:

Pagina FaceBook : https://www.facebook.com/Metin2Enygme
Site : www.metin2enygme.ro
Link catre Forum : http://metin2enygme.com/? attempt=1
Video : https://www.youtube.com/watch…
---------------------------------------------------------------------------------------------
Mod de joc : PvM-PvP
Level Maxim : 250
Rate : 1000%
-Client cu design propriu!
-Protectie anti-hack si flood! Conturile voastre vor fi mereu in siguranta pe Metin2Enygme!
-Staff amabil si competent sa raspunda oricarei intrebare adresata!
-Cel mai nou sistem de pedeapsa din Romania : Inchisoare!
-La inceput primiti level 31 si un king de level 50!
-Cand bati un metin iti alegi premiul dorit!
-sistem bonusuri implementat
-Arena PvP implementata
-Switch-bot implementat
-sistem putere implementat
-sistem onoare implementat
----------------------------------------------------------------------------------------------
Max pv : 6000
Aparari : 20
Critica/patrundere/semi-om : 20
Int/str/dex : 30
Puncte status : 95
Fara mod-uri! Fara 6/7!
OX dupa ora 8
3-4 event-uri zilnice in afara de OX
Dati cate un UP, va rog!
Prezentare Totala : https://www.youtube.com/watch? v=3fjvsWebOfw&feature=youtu.be

| TrackDown a răspuns:

Arena metin2 ti-as spune sa joci da nu prea e misto stai faci lv mare dupa aia te plictisesti

| Lucy232 a răspuns:

Http://www.metin2mage.com/site/ Este misto metinul faci repede lvl armuri si arme misto!:p;)

| shakeYourBootyFTW a răspuns (pentru Lucy232):

Si asta dureaza mult pana se descarca

| EddyTheBest a răspuns (pentru Lucy232):

cand se deschide mage sti?

| SabynutZa_Sabyna_1988 a răspuns:

Salut TPU ` dragi cititori va rog euu` din tot suflentuu` sa da`tii add` la acest idd saby_sabyna20 am nevoie de un metin cu king la magazin` pana in levelu` 200 poate si mai mult` cu arme epice`... fara European` Va Rog` Sh` ca raspuns ca sa nu-i ziceti k nu v-am ajutat happy metin2Steel` e belea! Ceaoo`

| adyzyvaly a răspuns:

Http://www.undergrownd.metin2.pw/ cel mai nou cel mai misto intra pe el 8k pv 15 aparari rate 1000cresti foarte repede bani la fel go go go cel mai nou server 2013