| RobertRobertutzu a întrebat:

Buna TPU.

As dori un switch bot v3 ( eu joc metin2hotstyle), sa nu aiba virusi si sa functioneze 100%.

Funda pentru switch bot-ul care merge si nu are virusi

Răspuns Câştigător
| DannyGeo a răspuns:

Salut RobertRobertutzu!
Uite aici un link de download: http://www.2shared.com/file/jdvzNbaz/Switchbot.html
Iti zic si eu un lucaru foarte important: orice hack de tip injector o sa iti apara ca virus! Deci nu iti face prea mari griji despre acest hack, eu personal il folosesc si merge perfect. Are bypass pentru hackshield si o sa mearga 100%. Funda?