| UtopiaBlue20018 a întrebat:

As vrea sa colaborez cu cineva prin intermediul unui grup mai diferit de pe wattpad, dar nimeni nu pare ca vrea sa facă asta. Asa ca cine dorește sa facă parte dintr-un grup și să-l conducă cot la cot cu mine?

Aici este link-ul

https://my.w.tt/bfchZ0cErU

2 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Bună idee. Cam ce activitate vrei să aibă acest grup?

| UtopiaBlue20018 explică (pentru gogu220):

Am schimbat grupul, iar activitățile sunt multe de înșirat. Dacă ști pe wattpad se fac concursuri de desene coperți poze, mai mult prin prietenie, vreau sa schimb asta. Am mai mult idei dar sunt greu de explicat și îmi trebuie membri pentru a le realiza.