| DjKatalyno a întrebat:

As vrea sa deschid cat de curand o comunitate de gaming( cateva servere de cs, samp, un webhost si domeniu) dar hosterii romani nu prea imi inspira incredere, pentru ca am mai avut de a face cu firme neserioase. As dori cateva recomandari de firme cu preturi nu prea scumpe si servici cat mai ok! Cele mai bune recomandari primesc funda! happy
PS: As dori firme cat mai apropiate ca servicii de Krond Solutions, pentru ca au servicii ireprosabile!

2 răspunsuri:
| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| TpuA a răspuns:

RPG.BlueBerry.Ro [La 20 On 5kk] [0.3z]
Address: 193.84.64.54:777
Playeri: X/50
Mode: BlueBerry RPG
Map: San Andreas

Este sv RPG cind intrati dati /report m-a adus pe server [K]Gamer[K] si o sa va dau helper si factiune lider este cel mai klass Sv
Sv era Viata Reala PRO-RP Intrati
Cine Poate face DS intrati pe sv Si vb cu Ownerul si daca faceti primiti CO-OWNER sau Owner Intrati!