| PentruToti a întrebat:

As vrea sa ma ajutati va rog daca puteti cu un server de metin2 privat dar nu PVP vreau unul PvM.
Ca si metin2Dr happy
Vreau unu PvM daca puteti!
Multumesc! AA si apropo dau si funda! happy

4 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Pai sunt urmatoarele : Metin2GX,Metin2 TIM, Metin2 Fun, Metin2 United, Metin2 Earth cel mai tare dupa mine plz fundawinking

| Adryan1302 a răspuns:

Metine PVM:Metin2 Lunaris, Metin2 Frz, Metin2 Apollo, Metin2 GX, Metin2 Fun, Metin2 United, Metin2 Tim,.Dar cele mai tari sunt Frz si Lunaris rate foarte bune si multi playeri romani

| DoNotDisturbDND a răspuns:

Metin2 TDL pentru. ca ai 3 feluri de server:
1. Server de lupta Alcolicii;
2. Server de crescut(cresti grelut)Nimfomanii(mie imi place)
3. Server de crescut mai repede Lumea maimutelor sper sati placa;
Pe alcolicii ai pose sfanta sirius baron itm mod si site pa bafta la itm daca vrei dau iteme lumea maimutelor pe iteme metin2 ro lupus

| PentruToti explică:

Pai am spus gen Dr adica ratele 100-150 maxim