| andrei251 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o consola WII dar nu am plasma...am un TV marca Samsung. As dori sa stiu daca se merita, sau pot juca si asa. Plus vreau sa stiu daca este buna imagine. Ar mai fi o solutie: am la PC monitor LCD, si am auzit ca se poate conecta la monitor, deci va rog ajutati-ma puppy dog eyes sorry pentru ca am mai postat-o o data

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Dacă se merită sau nu, nu ştiu ce să-ţi zic dar funţionează pe orice televizor atâta timp cât are intrare scart sau rgb.

| dmrtr a răspuns:

Se merita foarte mult big grin este una din consolele mele preferate tongue