| JeleUUU a întrebat:

As vrea sa`mi cumpar un telefon nou! Am ales "Orange stockholm" vreau sa stiu daca e bun! Merge usor pe net(informatii, fb si youtube)? Ii pot schimba sistemul de blocare? E usor de folosit? Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Mai bine iti iei Samsung galaxy y( la altex 4 mil 300)

| JeleUUU explică (pentru djdani2010):

Merge usor pe net? aplicatii etc?

| JeleUUU explică (pentru djdani2010):

Merge usor pe net si pe aplicatii?

5 răspunsuri:
| JeleUUU explică:

Samsunt galaxy Y merge usor aplicatii si net pe el?

| djdani2010 a răspuns (pentru JeleUUU):

Da, este un telefon FOARTE bun. are android 2.3. il recomand. si da merge jocurile si aplicatiile

| LaLooxD a răspuns:

Nu ti-l recomand deoarece aplicatiile merg foarte greu pe el, are un procesor slabut si ramul la fel.De banii pe care ii ai pentru stockholm poti sa iti iei un telefon cu android care depaseste cu mult un Orange stockholm. Bafta!