| kaBooMx a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar telefonul Orange stockholm...Este bun? Daca il are cineva sa-mi zica si mie cum merge, calitati, "buguri" etc... cel mai bun primeste funda+vot si restul vot

3 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Eu am mers acolo si mi-a fost recomandat dar telefonul deja de la design m-a dezamagit. Nici nu ai zice ca ii smartphone asa ceva. Un ecran mic...

| bAdBoY70 a răspuns:

Eu unul am telefonul de 4 zile si sunt foarte multumit de el, singura problema este ca bateria imi tine doar o zi, bineinteles cu internetul pornit. Are o camera de 5 MPx, GPS,WI-FI, iti poti descarca diferite aplicatii/jocuri de pe Market, are el aceasta optiune.Are sistem de operare Android, mi se pare un telefon bun.Eu unul sunt foarte multumit de el, succes. Funda?:X

| tavy2002 a răspuns:

Eu sunt multumit de el, imi place camera, poti descarca aplicati de pe market. Eu zic sa til cumperibig grin