| AHappyDay a întrebat:

As vrea sa stiu ce jocuri shooter merg pe urmatoarea configuratie:
-MS windows 7 ultimate 32 bites
-procesor dual core 2, 80 ghz
-ram 1024 MBytes
-radeon 9200 series(128mb)
-Realtek AC'97 Audio for VIA (R) Audio Controller
-pentium 4
Va rog, dau funda.

1 răspuns:
| EckoTM a răspuns:

Pai,fii atent aici o serie de call of duty-uri faine este:Call of duty 4, call of duty black ops si call of duty mw 2, aa si apropo daca doresti call of duty mw 2 exista si un multiplayer pentru.el, fara ca, mw 2 normal sa fie instalat.multiplayerul de la call of duty mw 2 e aici :http://alteriw.net/viewtopic.php?f=3&t=24,aporpo sa dai download acolo la MP.RIP(6,78 GB) sper ca am fost de folos;)