| Cosmin_Cosmin_1986 a întrebat:

As vrea sa stiu daca ar merge GTA 5, Cs:GO si alte jocuri de genu pe acest pc:
Procesor: Intel SkyLake, Celeron Dual-Core G39000 2.80 GHz.
Placa video : COLORFUL, GeForce GT 710 1 GB DDR3, 64-bit.
Memorie RAM : TeamGroup Elite Plus 4GB DDR4 2133MHz CL15.
Hard disk: Toshiba P300 500GB SATA-III 7200 RPM 64MB.
Placa de baza: ASRock H110M-DGS R3.0.
Si daca merg jocurile, in cate FPS? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ThePGR a răspuns:

Cs:go, cu toate pe low, iti ruleaza in jur de 60 fps (nu cred ca o sa depaseasca 70-72 fps)
Gta 5 merge cu toate la minimum in jur de 30 fps (iarasi, nu te astepta sa ai foarte multe. Ai mult cand privesti in sus happy ). Eu unul iti recomand sa mai cumperi o placuta de ram de 4 Gb, pentru gta 5. Oricum la cs go nu o sa ai prea mari probleme la fpswinking

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

CS GO o sa iti mearga in maxim 60 fps, gta v in etc scrie mai jos