| darkdragons a întrebat:

As vrea sa va intreb cine are un cont pe metin2 steel care nu il mai trebuie, peste 150 pls daca se poate, daca nu si mai mic dar sa aiba iteme bune pe el!

Multumesc anticipat! Fundaaa mareee!

1 răspuns:
| ionutz1890 a răspuns:

Vreau sa iti spun ca nimeni, nimeni, nu poate da contul lui..Chiar daca numai ii trebuie.
Ia-te tu frumusel de iteme, fa-ti un caracter nou de lvl de la inceput si fa acolo, si fa si alt cont pentru farm (in contul acela vei face bani) Good Luckwinking