| adiynaelena76 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu cateva programe de facut fotografii dde coperta pentru paginile de pe facebook

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta e cel mai frumos ->>> EDITEAZA ONLINE FOTOGRAFII cu stelute, cercuri colorate, inimioare, ice...etc ->>> Intra aici http://pixlr.com/ da click pe -> Retro vintage effects

| AndraDiana203 a răspuns:

Sper ca te ajuta nitel!
Cauti la cautare '' pizap'' si o sa poti face. Daca te-a ajutat sa ma dai la raspunsul castigator.

| AndraDiana203 a răspuns:

Scrii la cautare: Pizap. Eu pe asta il folosesc. Acolo poti face coperti de pagina si sa modifici fotografi...etc!