| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu jocuri care sa ruleze pe Windows XP Professional, placa video de 256, memoria Ram de 512 DDR2, procesor de 1.8 Ghz.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. O sa le incerc. Eu mai joc si cs 1.6 si World of Warcraft Whrat of the Lich King. happy

| Dan12a a răspuns:

Cred ca stiu eu un joc star wars jedi academy https://www.youtube.com/watch?v=0c8gqT6tlhc
si empire earth2

| sebibaragan a răspuns:

Daca ai monitor de buna calitate iti propun: super mario all worlds, nfs underground, MK4, counter-strike global ofensive crazi taxi. p.s ale dupa softonic