| Dragos_5226 a întrebat:

As vrea un server privat de metin2 sa fie romanesc sau englez fara hamachi nu conteaza daca e pvp sau pvm. Si acel server sa nu aiba hshield sau sa fie fara autopatcher sa da click pe metin si sati intre direct in joc! Ca imi apare o eraroare daca are hshield! Lasati serverul de metin2 jos! Cel mai bun primeste FUNDA!

1 răspuns:
| LooKaTSkuarydzZ a răspuns:

Buna! Sunt Gaby.Stiu mai multe SERVERE metin2 Private.NU AU HACK SHIELD.Nu-ti face griji...1.Metin2 Guabina 2.Metin2 Fun 3.Metin2 Gothic.Imi pare rau dar altele nu mai tin minte.Scuze ca nu te-am putut ajuta mai mult.Bafta.