| EdiC a întrebat:

Astazi mi-am bagat windows pe pc si mi-am bagat un ativirus "eset not32" si l-am instalat totul bine, i-am dat restart si dupa ce so pornit pc nu mai pot intra in nimic ca imi da eroarea
C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\callmsi.exe

C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\callmsi.exe is not a valid Win32 application.

si nu mai pot face nimic nu pot sa instalez nimic sa dezinstalez nimic numai pe net pot intra si in bara nu imi apare nimic numai ceasul si iconita de la sunet ata nu stiu ce sa mai fac... va rog ajutati-ma.
Multumesc anticipat
ps am windows xp

1 răspuns:
| DnFn a răspuns:

Buna.
1. Restarteaza pc-ul daca e deschis.
2. Tine apasat pe F8 pana iti apare Advanced Boot Options.
3. Utilizeaza tastele sus/jos pentru a selecta Safe Mode with Networking si apara Enter.
4. Downloadeaza : http://download.cnet.com/......04572.html instaleaza-l si uploadeaza-l si dupa fa o scanare in Safe Mode. Cand se termina sterge fisierele care le-a gasit.
5. Restarteaza pc-ul si revin-o cu un raspuns!