| LemneanEduardCalin a întrebat:

Azi as vrea sa stiu un fishbot sau un hack de drop(Sa cada mai multe obiecte) pe metin2 ro! As vrea sa treaca neobservat de hackshield! Cine da site si un raspuns corect primeste funda +vot!

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Mai..fishbotul trece prin hack shield dar problema e ca tot te detecteaza dupa o vreme cand iti e lumea mai draga adica... o sa iti iei ban odata si odata. Aici gasesti multe hackuri inclusiv fish si drop bafta Http://metin2hack.myforum.ro/hack-uri-metin2-vf14.html

| TheHereticAnthem a răspuns:

Am vazut pe youtube ca poti sa dezinstalezi hack shield-ul.http://www.youtube.com/watch?v=ZgAmfZg5V3w.Urmezi pasii si iti dau hackul pentru fish bot: Http://metin2hack.myforum.ro/hack-uri-metin2-vf14.html

| LemneanEduardCalin explică:

Silent imi pare rau da nu-mi merge nu pot sa-ti dau funda