| Anastasia2p a întrebat:

Azi dimineata, cand am intrat pe SW (SmallWorlds) o fata a inceput sa ma injure si sa imi zica ca isi vrea hainele inapoi.Cu o zi in urma, m-am facut VIP cu gold. Ea crede ca am furat hainele de la ea si le-am vandut pentru gold ca sa ma fac VIP si cica vede si mesajele. Se poate sa fi fost un hacker pe contul ei? Eu nu am nici o haina de ai ei pe cont si nu am cum sa i le dau inapoi. Ce pot sa fac?
Va rog sa imi ziceti ce pot sa fac, sau daca o fi fost un hacker pe contul ei. sad

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Mesaj admin