| andreutzaRBD a întrebat:

Buna TPU azi mi-am luat assassin's creed brotherhood dar nu-mi merge ( ne misca foarte greu) si as vrea daca puteti sa-mi dati si mie niste idei petrnu un joc de actiune in genul cum este acesta si daca stiti, poate gasiti la unule jocuri sa contina cai deoarece in assassin's creed brotherhood am obs ca aveau si cai dar nu este obligatoriu sa aiba cai. Dau fondita pentru cel mai tare joc (fara prince of persia le-am jucat pe toate si doar 5 e tare )

2 răspunsuri:
| cristydts a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi alt calculator si dp sa te joci brotherhood

| Nightwish_4872 a răspuns:

Incearca programele :CCleaner, GameBooster3, Game gain2 sau seteaza din joc: Options->Graphics si setezi toate la 1. Daca nici asa e nevoie sa-ti mai imbunatatesti PC-ul.http://www.game-debate.com/....../index.php vezi aici ce trebuie sa ai ca sa-ti mearga.bafta