| burescuovidiu a întrebat:

TPU, buna tuturor! Va-s ruga sa imi dati niste moduri pentru SanAndreeasMultiPlayer(samp) dar sa fie in general testate de voi si sa nu aiba lag pentru ca am laptop si nu prea merg bine jocurile. As vrea sa imi dati un mod la Linerunner infernus si sandking daca aveti si alte moduri puteti sa le postati! dar sa nu uitati fara lag!

1 răspuns:
| SouNdCS a răspuns:

...Poti cauta aici sunt foarte multe.doar alegi ce masina inlocuiesti:):::http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/?replace=Infernus nu au lag, au fost testate de mine.