| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Calculatorul meu nu mai functioneaza. Cand il pornesc imi arata normal, dar la un momenta dat. apare un advertisment. si zice mai jos START WINDOWS NORMALLY. Dar nu pot apasa pe acest scris. Si arata mai cu "purici" daca intelegeti. Ce ar putea fi? Eu cred ca placa video pentru ca l-am restartat de mai multe ori... Voi ce credeti? Cam cat ar costa o noua placa video daca asta e problema? Ar trebuie sa iau altul? pentru ca am gasit pe tocmai un calculator Samsung cu tastatura, mouse, unitate + monitor la vreo 5 milioane si ceva.

Astept raspunsuri de la voi. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

Eu cred ca nu este placa video de vine si cred ca asta s-a intamplattonguec-ul s-a inchis intr-un mod nerecomandat(stins de la butonul din unitate sau restartat de la butonul din unitate, stins din pana de curent, din socatere din priza)iar ca sa alegi optiunea start windows normally dai de sageti si apoi la optiunea asta dai enter.
Sper ca te-am ajutat