| impuls a întrebat:

Cand eram mai mic am jucat un joc si nu mai stiu cum se numeste... era ceva gen trackmania dar cu puteri si masinute mai mici
Va rog ajutati-ma!
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| stefanutza a răspuns:

Hhhhhmmmmm daca stau mai bine sa ma gandesc si eu jucam jocul asta cu fratele meu erau niste masinute ghidate cumva sau ceva in genu si se juca cumva si in doi te rog sa imi spui cred ca numele lui era... carsmania2
scuze pentru greselile gramaticale

2 răspunsuri:
| impuls explică:

Da. cu masinute teleghidate era :X. doamne cemi placea jocu ala

| impuls explică:

L-am gasit. se numeste Re-Volt :X