| Ralu_6718 a întrebat:

Cand eram mai mica imi placea sa ma joc un joc cu o casa in care era o pisica.Trebuia s aam grija de ea:sa doarma sa se duca la baie sa manance etc...Si imi mai aduc aminte ca un fel de puricei ii punea tot felul de "capcane" si eu trebuia s ale observ si sa le evit.
Daca cineva stie cum se numeste jocul, va rog sa imi spuneti!
P.S.Era pe net, online, nu pe CD sau DVD.

Răspuns Câştigător
| BombonikDolcceRaW a răspuns:

Am gasit jocu se numeste "Casa lui Oggy" FUNDA?

2 răspunsuri:
| BombonikDolcceRaW a răspuns:

Si eu ma jucam jocu ila cand eram mai mica acum am 10 ani si pisica aia e albastru mie imi placea cand se speria de purici in pat dar o salc caut si daca il gasesc iti spun BYE!

| BombonikDolcceRaW a răspuns:

Mersi pentru funda.Ai id?