| Enjoy1998 a întrebat:

Cand joc Gta 4 la un moment dat camera din joc mi se misca in toate partile, din masina iese fum si merge singura defiecare data mi se intampla asa am windows 7.Cine ma ajuta dau funda. Aprop am cd original.

Răspuns Câştigător
| Adyshor13 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat odata asa, cred ca e beatlaughing.Am remediat problema luand un crack de razor1911. Incearca si tu poate iti reuseste.

1 răspuns:
| Pampy_Andrei_1993 a răspuns:

Da are dreptate adishor asta bv copile!winking i-ti meriti fundawinking