| Andreea_6041 a întrebat:

Buna TPU cand se deschide imved pentru ca este inchis de pe 4 iulie sau spuneti-mi alt site free pentru vip pe imvu sau credits in afara de cele de la earn credits si imvuzone pentru acela nu-mi merge

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Nu te mai amagi. NU se va deschide NICIODATA acel sit Arabesc. Totul e o abureala. Apropo: "Dece-ti doresti acel VIP? " -Pt credite sau doar asa, sa te "vada" alti ca pe o vedeta? Si cu una si cu alta tot in "bara" ai dat-o. Dece? Intreba si vei avea raspuns, pe blogul meu.O zi buna.