| Acaikus a întrebat:

Buna TPU care le are cu metin2 ro sa-mi dea si mie un hack d lure daca se poate dati-mi un link d unde sa iau dau funda + vot daca e bun hackulwinking

2 răspunsuri:
| XxELOKxX2013 a răspuns:

Scrie pe google download cheat engine merge serios daca nu tiai activat anti hack pe metin funda plzzzzz

| GameMaster a răspuns:

Sall
Frate eu iti spun sa te lasi de hackuri pentru ca s-ar putea sa aiba virusi desi multe hackuri au virusi asta 1 la mana 2)daca te prinde GM cu hack iti vei lua ban astfel incat ai muncit atat si acum vei lua ban camrau nu sper ca ti-am fost de ajutor