| raulss a întrebat:

Caut un joc totul incepe intro casa noaptea si esti o fetita, ea il cauta pe taicaso prin casa si il gaseste la pc si intre timp in centrul orasului sunt niste fulgere paremise si vine un zombi si ataca si sparge geamu la terasa si parca el tatal fetei il in pusca si parca isi cheama un prieten si restul am uitat.
Ps. el scapa din acel oras si merge intro colonie tatal fetei. Nu sunt jocurile dead island welking dead, silent hill
Ofer funda

2 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

The walking dead, asta e jocul care l-ai descris

| CrappinMorth a răspuns:

The Last of Us.
Cum se poate sa stii walking dead si sa nu stii The Last of Us?